Dyrektor Operacyjny - Toruń (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Toruń, kujawsko-pomorskie
Nr ref.000018910
Publikacja2 dni temu
Termin składania aplikacji2024-10-31
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie operacyjne placówką medyczną
  • Wsparcie w nadzorze nad realizacją budżetu placówki
  • Praca na wskaźnikach KPI, monitorowanie i poprawę efektywności działań
  • Wdrażanie i monitorowanie standardów, procedur medycznych i obsługi pacjenta
  • Aktywna współpraca z poszczególnymi Biurami w organizacji dla skutecznej koordynacji procesów
  • Rekrutacja personelu medycznego i niemedycznego
  • Zapewnienie dostępności usług, utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów oraz ciągłości procesu obsługi Pacjenta

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu w branży medycznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz efektywnego zarządzania zespołem
  • Angażowanie się w dodatkowe projekty mające na celu rozwój placówki
  • Przedsiębiorczość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Bardzo dobre radzenie sobie w dynamicznym środowisku, otwartości, kreatywności oraz silnego ukierunkowania na realizację celów

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Oddział Centrum Medyczne w Toruniu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Zamknij