Senior IT Asset Manager

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018048
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-06-06
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o kompletność i jakość danych dotyczących Zasobów IT (licencji, oprogramowania i umów serwisowych)
  • Ograniczanie kosztów działalności spółki poprzez optymalizację Zasobów IT
  • Przygotowywanie opinii, wytycznych i analiz umożliwiających podejmowanie decyzji dotyczących Zasobów IT
  • Nadzór nad dokumentami potwierdzającymi legalności oprogramowania, raportowanie oraz aktualizację danych o Zasobach IT
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania
  • Bieżąca administracja i rozwój narzędzi wspierających zarządzanie licencjami

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Roczne doświadczenie w obszarze związanym z licencjami i oprogramowaniem lub sprzętem IT
  • Ogólna znajomość technologii współczesnych systemów IT
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub finansowe
  • Skrupulatność, dokładność i systematyczność w działaniu
  • Znajomość procesów SAM i umiejętność ich praktycznego zastosowania w ramach prowadzonych analiz oraz wydawanych rekomendacji
  • Znajomość systemów producentów w zakresie śledzenia zakupów i dowodów posiadania licencji
  • Umiejętność analizy modeli licencyjnych w środowisku on – prem i w chmurze
  • Praktyczne rozumienie zagadnień FinOps i narzędzi z tym związanych – dodatkowy atut
  • Pogłębiona wiedza w zakresie licencjonowania wybranych producentów – np. Oracle, IBM, Microsoft – dodatkowy atut
  • Znajomość przynajmniej jednego z narzędzi do zarządzania licencjami (Snow, Flexera, Eracent itp.) – dodatkowy atut
  • Umiejętność zarządzania budżetami i finansami i projekcjami – dodatkowy atut
  • Znajomość obszaru sprzętowego w szczególności w zakresie PC i akcesoriów – dodatkowy atut

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny model pracy hybrydowej: 4 dni z biura w miesiącu
  • Praca w jednym z największych zespołów IT w Polsce, tworzonym przez ponad 1000 ekspertów i specjalistów, zorientowanych na kulturę DevOps i Agile
  • Praca w dużych, złożonych projektach korzystających z najnowszych technologii
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych.
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią