Lider ds. Projektów HR

Miejscowość
Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018842
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2024-10-13
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Scrum Master

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za stałe monitorowanie i doskonalenie elementów środowiska pracy pod kątem budowania pozytywnych doświadczeń pracowników w obszarze: środowisko pracy, kultura organizacyjna i technologia –> zależy nam, żeby lider/ka na tym stanowisku śledził/a raporty zewnętrzne/trendy i w połączeniu z informacjami płynącymi z wewnętrznych badań i obserwacji, tworzył/a rekomendacje dotyczące nowych rozwiązań/projektów. Oczekujemy, że będziesz aktywnie proponować elementy strategii wellbeingowej, rozwoju przywództwa, kompetencji przyszłości
  • Samodzielne zarządzanie portfolio projektów HR oraz prowadzenie projektów – jako lider/ka będziesz odpowiadać za ustalanie z zainteresowanymi stronami konkretnych celów biznesowych oraz założeń technologicznych i organizacyjnych projektu, tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej, kontrolę budżetu, dobór członków zespołu projektowego, monitorowanie postępów, ustalenie głównych mierników efektywności
  • Zarządzanie doświadczeniami pracowników – będziesz odpowiadać za tworzenie map określających doświadczenia pracownika (Employee Journey Map), np. w danym procesie lub na danej roli, opisujących kluczowe punkty bólu, punkty zachwytu oraz przygotowywać rekomendacje dot. poprawy doświadczeń
  • Prowadzenie badań satysfakcji i zaangażowania – będziesz odpowiadać za przygotowanie, komunikację i przeprowadzanie cyklicznych badań głosu pracowników. We współpracy z jednostkami biznesowymi będziesz pełnić rolę konsultanta/ki w obszarze budowania kultury „pracownik w centrum uwagi”
  • Prowadzenie oraz organizacja szkoleń, warsztatów, webinariów oraz organizacja wydarzeń zewnętrznych dla wybranych grup pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze HR, rozwoju pracowników, EX, konsultingu lub zarządzania zmianą
  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania, socjologii, psychologii lub pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami HR
  • Znajomość nowoczesnych metod rozwoju pracowników
  • Znajomość trendów w zakresie badań satysfakcji pracowników
  • Wiedza związana z budowaniem angażującego środowiska pracy
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami HR, w tym rozwojowymi oraz transformacji kultury organizacyjnej
  • Wiedza z zakresu zarządzania zmianą i badania efektywności wdrażanych zmian
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Zamknij