Staż w Laboratorium Innowacji

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000017889
Publikacja2 tygodnie temu
Termin składania aplikacji2024-07-31
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza aktualnych trendów technologicznych i rynkowych, w tym monitoring rynku startup w obszarze insurtech i fintech
  • Analiza zidentyfikowanych na rynku rozwiązań technologicznych i wstępna rekomendacja sposobu wykorzystania ich w Grupie PZU
  • Przygotowanie newslettera innowacji dla pracowników Grupy PZU
  • Przygotowanie podsumowań i analiz biznesowych
  • Wspieranie inicjatyw Laboratorium Innowacji, w tym w szczególności GPT Lab związanych z testowaniem generatywnej sztucznej inteligencji

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 3-go roku (lub absolwent do dwóch lat po studiach) - kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia, finanse, metody ilościowe i pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Umiejętność analitycznego myślenia (analiza danych jakościowych i ilościowych), łączenia informacji i rozwiązywania problemów biznesowych
  • Mile widziane: Znajomość nowych technologii i/lub ekosystemu startup

To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole, który wyławia i testuje najciekawsze na rynku rozwiązania technologiczne, aby wcielać je w biznesową rzeczywistość Grupy PZU
  • 5-miesięczny płatny staż – od 1 sierpnia 2024 r.
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Zniżkę pracowniczą do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią