Młodszy Analityk (TFI PZU SA)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018669
Publikacja5 dni temu
Termin składania aplikacji2024-08-12
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz i zestawień dotyczących sektora bankowego i instrumentów finansowych (akcje, obligacje)
  • Monitoring zewnętrznych rekomendacji analitycznych, bieżące kontakty z analitykami domów maklerskich, prezentacja syntetycznego podsumowania otrzymywanych materiałów
  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów i rekomendacji dotyczących przydzielonych sektorów lub instrumentów na podstawie własnych analiz oraz wniosków z konferencji branżowych, spotkań z analitykami oraz przedstawicielami emitentów instrumentów finansowych
  • Bieżące prace związane z działalnością Zespołu Analiz

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia/odbyty staż w departamentach inwestycyjnych instytucji rynku finansowego (np. TFI, domy maklerskie, fundusze pe/vc, firmy konsultingowe)
  • Znajomość modeli wyceny przedsiębiorstw
  • Wykształcenie wyższe (finanse lub pokrewne)
  • Chęć rozwoju w zakresie pracy analitycznej, w tym analizy finansowej spółek, pozyskiwania oraz interpretacji danych rynkowych, formułowania wniosków i rekomendacji
  • Doświadczenie zawodowe w analizie fundamentalnej podmiotów sektora bankowego mile widziane
  • Licencja CFA, doradcy inwestycyjnego lub analogiczne certyfikaty zawodowe, bądź rozpoczęty proces ich zdobywania będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w zakresie merytorycznym

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Karta PZU Sport
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią