Kierownik Zespołu Budżetowania i Kontrolingu Personalnego (HR)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018676
Publikacja3 dni temu
Termin składania aplikacji2024-08-15
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces przygotowania i kontroli budżetu kosztów osobowych oraz etatyzacji
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi oraz z komórkami finansowymi w zakresie sporządzania i monitorowania wykonania planu finansowego w obszarze kosztów osobowych i etatyzacji
  • Planowanie i monitorowanie budżetu Biura HR oraz podległego obszaru
  • Odpowiedzialność za przebieg procesu zmian kadrowych
  • Odpowiedzialność za proces raportowania oraz przygotowywania analiz dotyczących etatów, funduszy i kosztów wynagrodzeń
  • Zapewnianie odpowiedniego wsparcia dla podejmowania decyzji zarządczych na podstawie przygotowanych wielowymiarowych analiz dla jednostek biznesowych
  • Opracowanie (ustalanie wymagań, projektowanie, budowanie oraz wdrażanie) raportów oraz analiz z zakresu HR na potrzeby Grupy PZU
  • Odpowiedzialność za proces wyliczenia i monitorowania wskaźników kontrolingu personalnego
  • Przygotowanie analiz z zakresu analizy wskaźnikowej i predykcyjnej oraz opracowywanie strategii rozwoju i wdrożenia narzędzi kontrolingowych i raportowych o obszarze HR usprawniających proces zarzadzania i raportowania budżetu
  • Tworzenie regulacji wewnętrznych z zakresu HR oraz opiniowanie i rekomendowanie zmian do regulacji przygotowywanych przez inne komórki organizacyjne

Nasze wymagania

  • Min 5 lat doświadczenia w obszarze budżetów HR lub kontrolingu
  • Min 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość prawa pracy i wewnętrznych aktów organizacyjnych dotyczących planowania finansowego, polityki kadrowo-płacowej, kontrolingu
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość SQL i Python będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią