Koordynator ds. Pielęgniarstwa (PZU Zdrowie)

Miejscowość
Sokołów Podlaski, mazowieckie
Nr ref.000018678
Publikacja2 dni temu
Termin składania aplikacji2024-09-15
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy
  • Wykonywanie procedur medycznych, m.in.: pobieranie materiału do badań, wykonywanie EKG, spirometrii, wykonywanie iniekcji i szczepień, zakładanie holterów
  • Przygotowywanie sprzętów do zabiegów oraz pomoc przy ich wykonywaniu
  • Współpraca z pozostałymi zespołami Centrum Medycznego

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość zasad i przepisów prawnych obowiązujących w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentem
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań, samodzielność, odpowiedzialność
  • Mile widziany kurs medycyny pracy lub kurs szczepień

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Sokołowie Podlaskim
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Program Poleceń Lekarzy i Lekarek