Technology Business Partner

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018685
Publikacjawczoraj
Termin składania aplikacji2024-08-16
Sposób rekrutacji
Rekrutacja online
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonego specjalisty, który połączy technologię z celami biznesowymi, wspierając innowacje i maksymalizując wartość dostarczanych rozwiązań IT. Jeśli masz pasję do nowych technologii i umiejętność strategicznego myślenia, ta rola jest dla Ciebie! Na tym stanowisku będziesz raportować bezpośrednio do szefa pionu technologii. Będziesz odpowiadać za:
  • Zrozumienie potrzeb biznesowych i przekładanie ich na odpowiednie rozwiązania technologiczne z wykorzystaniem usług i platform opartych o chmurę publiczną (SaaS / PaaS) oraz systemów PZU
  • Planowanie strategiczne - Opracowywanie strategii rozwoju technologicznego w współpracy z liderami biznesowymi
  • Nadzór nad realizacją strategii technologicznej - Współpraca z dyrektorami jednostek IT oraz obszarów technologicznych
  • Pozyskiwanie wiedzy o nowych trendach - Udział w konferencjach, spotkaniach z dostawcami usług technologicznych i start-upami
  • Analiza potrzeb biznesowych - Identyfikacja potrzeb biznesowych i dobór optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Projektowanie architektury rozwiązań - Tworzenie wysokopoziomowych koncepcji architektury z uwzględnieniem optymalizacji kosztów i czasu
  • Koordynacja wdrażania technologii - Odpowiedzialność za roadmapę przedsięwzięć technologicznych i nadzór nad ich realizacją
  • Analiza KPI - Dostosowywanie strategii i działań w celu osiągnięcia kluczowych celów biznesowych
  • Zarządzanie relacjami z interesariuszami - Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami (poziom B-1/B-2)
  • Zarządzanie budżetem - Zarządzanie budżetem na realizację zmian technologicznych

Nasze wymagania

  • Min. 7 lat doświadczenia w obszarze architektury IT lub rozwoju oprogramowania
  • Dogłębna wiedza z zakresu nowoczesnych technologii, szczególnie usług chmurowych i SaaS
  • Wiedza biznesowa z obszaru ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizowania potrzeb biznesowych i przekształcania ich w architekturę rozwiązań
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z interesariuszami na różnych poziomach organizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami technologicznymi, w tym w metodykach Agile/Scrum
  • Doświadczenie w obszarze IT w startupach mile widziane
  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny model pracy hybrydowej: 4 dni z biura w miesiącu
  • Praca w jednym z największych zespołów IT w Polsce, tworzonym przez ponad 1000 ekspertów i specjalistów, zorientowanych na kulturę DevOps i Agile
  • Praca w dużych, złożonych projektach korzystających z najnowszych technologii
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych.
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią