Senior Menedżer IT Projektu (TUW PZUW)

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000018825
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-10-31
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie prac strumienia IT w inicjatywach/projektach oraz przygotowanie planu IT projektu (harmonogram, budżet)
  • Przygotowanie i realizacja planu komunikacji w projekcie
  • Raportowanie postępu prac w ramach inicjatyw/projektów poprzez przygotowywanie raportów okresowych dla kadry zarządzającej
  • Prowadzenie działań monitorujących i naprawczych w ramach procesu zarządzania ryzykiem i problemami w strumieniu IT prowadzonych inicjatyw/projektów
  • Zarządzanie zmianą w prowadzonych inicjatywach i projektach oraz poszczególnych strumieniach IT
  • Pozyskanie zasobów na realizację powierzonych do realizacji inicjatyw/projektów
  • Zarządzanie zespołem projektowym lub dostawcami w realizowanych przedsięwzięciach
  • Prowadzenie zakupów sprzętu komputerowego, oprogramowania i usług informatycznych na potrzeby projektu oraz realizowanych inicjatyw
  • 9Zapewnienie kontroli jakości produktów projektu i inicjatywy poprzez zaplanowanie i zapewnienie odpowiednich zasobów do realizacji zadań kontrolnych
  • Monitorowanie i kontrolowanie budżetu oraz wydatków projektowych w zakresie rozwiązań IT zgodnie z Planem finansowym projektu lub inicjatywy

Nasze wymagania

  • Min. 6 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika projektu lub kierownika zespołu
  • Zajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikacja werbalna, pisanie i czytanie, tworzenie dokumentów i komunikacja w zakresie merytorycznym
  • Doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2, PMP,
  • Wiedza z zakresu zarządzania złożonymi projektami (kilka strumieni prac IT) >25 osób lub budżet IT > 2 mln PLN
  • Wiedza z zakresu zarządzania finansami w projekcie
  • Wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem i zmianą w projekcie
  • Znajomość zagadnień PPM
  • Znajomość narzędzi wspierających proces zarządczy
  • Znajomość zagadnień z inżynierii oprogramowania, analizy wymagań będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesu testowego i kontroli jakości w IT
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat Prince2® Practitioner, PMP lub inny potwierdzający wiedzę z zakresu zarządzania projektami

To oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią