Specjalista ds. Obsługi Klienta (Centrum Obsługi Posprzedażowej)

Miejscowość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Nr ref.000018978
Publikacja2 dni temu
Termin składania aplikacji2024-09-28
Tryb pracypraca hybrydowa

Podobne oferty

Doradca Klienta

Twój zakres obowiązków

  • Centrum Obsługi Posprzedażowej, w którym będziesz pracować to miejsce, które zajmuje się kompleksową obsługą Klientów PZU
  • Na co dzień będziesz obsługiwać zgłoszenia naszych Klientów
  • Będziesz odzwierciedlać zmiany w systemach PZU zgodnie z dyspozycją Klientów
  • Z Klientami będziesz kontaktować się za pośrednictwem kanałów zdalnych (w szczególności e-mail, listy i aplikacja mojePZU )

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysoka komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Chęć do nauki i pogłębiania wiedzy z zakresu ubezpieczeń

To oferujemy

  • Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć na tym stanowisku pracy
  • Zapewniamy Ci dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Masz możliwość pracy w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia (pomiędzy 6.00 a 8.00)
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń (premia kwartalna)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)