Dni Otwartego Biznesu - Wycena ubezpieczeń na życie metodami XX wieku, XXI wieku oraz wizja przyszłości pracy aktuariusza.

Miejscowość
Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000019161
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-11-04
Tryb pracypraca stacjonarna

Podobne oferty

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w spotkaniu z ekspertami PZU
  • Dzielenie się wiedzą i współpraca z pozostałymi uczestnikami warsztatu
  • Rozwiązanie zadania z obszaru aktuariatu taryfowego
  • Poznanie zagadnień dotyczących pracy aktuariusza w ubezpieczeniach życiowych

Nasze wymagania

  • Status studenta, preferowane kierunki: Matematyka lub pokrewne
  • Zainteresowanie tematyką wykorzystania matematyki i statystyki w pracy w obszarze ubezpieczeń
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość Python – mile widziane
  • Motywacja do nauki i chęć dalszego rozwoju
  • Chęć dzielenia się pomysłami
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów PZU
  • Zdobycie praktycznej wiedzy na temat pracy jako aktuariusz w branży ubezpieczeniowej
  • Praktyczne poznanie metodologii taryfikacji ubezpieczeń życiowych
  • Certyfikat udziału w Dniach Otwartego Biznesu PZU
  • Indywidualne konsultacje kariery z doświadczonymi rekruterami dla osób wyrażających zainteresowanie
  • Sfinansowanie dojazdu dla osób spoza Warszawy (PKP)

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Zamknij