Dni Otwartego Biznesu - Strategia dekarbonizacji, czyli jak liczmy ślad węglowy w Grupie PZU

Warszawa, mazowieckie
Nr ref.000019163
Publikacjatydzień temu
Termin składania aplikacji2024-11-04
Tryb pracypraca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w spotkaniu z ekspertami PZU
  • Dzielenie się wiedzą i współpraca z pozostałymi uczestnikami warsztatu
  • Rozwiązanie zadania biznesowego z obszaru ESG, zrównoważonego rozwoju i dekarbonizacji
  • Poznanie i praktyczne wykorzystanie technik analitycznych i strategicznych w celu przeprowadzenia instytucji w procesie ujawnienia śladu węglowego (zakres 1,2,3) oraz określenie krótkoterminowej strategii dekarbonizacji zgodnie z określonymi standardami: GHG Protocol i PCAF

Nasze wymagania

  • Status studenta, preferowane kierunki: klimatologia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, ale również nauki ekonomiczne ze specjalnością zrównoważony rozwój
  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju, śladu węglowego, efektywnością energetyczną i ESG
  • Motywacja do nauki i chęć dalszego rozwoju
  • Chęć dzielenia się pomysłami
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów PZU
  • Zdobycie empirycznej wiedzy o metodyce GHG Protocol i PCAF
  • Praktyczne poznanie metodyk szacowania śladu węglowego i opracowywania strategii dekarbonizacji
  • Certyfikat udziału w Dniach Otwartego Biznesu PZU
  • Indywidualne konsultacje kariery z doświadczonymi rekruterami dla osób wyrażających zainteresowanie
  • Sfinansowanie dojazdu dla osób spoza Warszawy (PKP)